Hakkımızda

 

17 Ağustos 2022 tarihinde sağlık dünyasına hizmet vermeye başlayan hastanemiz 1989 yılında Ortopedi alanında Türkiye’ nin en önemli hekimleri arasında gösterilen merhum Op. Dr. Ömer Sayar tarafından Ortopedi Dal Hastanesi olarak kurulmuş olup Türkiye'nin bütün bölgelerinden ve Ortadoğu ağırlıklı olmak üzere dünyanın farklı ülkelerinden gelen hastalarımıza hizmet etmiştir. 2007 yılında genel hastaneye dönüştürülen hastanemiz diğer branşlarda da hizmet vermeye başlamıştır. Merhum Op. Dr. Ömer Sayar'dan devir alınan 34 yıllık deneyimi geleceğe taşıyan Özel Tarsus Hastanesi, 57 yatak kapasitesiyle, özel hastane statüsünde teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

 

Bünyemizde, 4 yataklı Yetişkin Yoğun Bakım Ünitesi ve 10 kuvözüyle Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi bulunmaktadır.

Hastanemizde Radyoloji ve Görüntüleme Bölümü (BT, ESWL, Mamografi, USG),  Laboratuvar, Kan Transfüzyon Merkezi, 7/24 saat hizmet veren Acil Servis, 3 oda kapasiteli Ameliyathane, 1 doğum masası bulunan Doğumhane, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitesi yer almaktadır.

 

Özel Tarsus Hastanemizde bulunan bölümler şunlardır: Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi (Konsültan), Erişkin Yoğun Bakım, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, İç Hastalıkları, Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi.

 

Hastanemiz ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve randevu almak için  444 6 580  numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.